نحوه راه اندازی یک فروشگاه کیف و کفش اینترنتی

ما اگر بخواهیم یک فروشگاه کیف و کفش را به صورت اینترنتی راه اندازی کنیم باید نحوه کار با اینترنت و فضاهای آنلاین را به خوبی بلد باشیم تا بتوانیم بدون هیچ مشکلی درآمد خود را شروع کنیم.

در این مقاله قصد داریم تا بایدها و نبایدهای لازم برای شروع یک کسب و کار آنلاین را بدانیم تا بتوانیم بدون ریسک و آزمون و خطا ادامه دهیم، پس با دقت بالا این مقاله را مطالعه فرمایید تا در آینده با مشکل مواجه نشوید.

شروع کسب و کار

وسایل موردنیاز برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی کیف و کفش

برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی کیف و کفش در اینستاگرام باید موارد زیر را داشته باشید:

  • پیج مناسب برای راه اندازی
  • داشتن تجربه کافی برای مدیریت پیج
  • داشتن یک تلفن همراه برای عکاسی و فیلم برداری محصولات
  • داشتن سرمایه لازم برای موجود کردن اجناس (در صورتی که سرمایه را ندارید می توانید با یک بوتیک به صورت پورسانتی کار کنید)
  • داشتن یک کسب و کار برای ساپورت کردن در 3 الی 6 ماه اول

پیج مناسب برای راه اندازی

راه اندازی یک پیج کار هر کسی است اما اینکه بخواهیم یک پیج استاندارد را طراحی کنیم کار بسیار دشواری است مثلاً عکس پروفایل، نام پیج، بایو، هایلایت و پست ها باید به حالت استاندارد رسیده باشد تا در آیند با مشکل مواجه نشویم در این مقاله به صورت جامع توضیح دادیم چگونه یک پیج استاندارد طراحی کنید.

داشتن تجربه کافی برای مدیریت پیج

منظور ما از تجربه داشتن کافی این است که بتوانید در شروع خودمان یک پیج را مدیریت کنیم و ارتقا دهیم و برای اینکه بتوانیم به صورت کاملاً حرفه ای مدیریت پیج خودمان را یاد بگیریم بهتر است تا درمورد اینستاگرام و فروش در آن اطلاعات لازم را کسب کنیم.

من به هیچ عنوان پیشنهاد نمی کنم از دوره های رایگان استفاده کنید زیرا دوره های رایگان فقط مقداری اطلاعات به شما می دهند اما بیشتر دوره های پولی به شما کمک می کنند تا بتوانید به صورت کامل و جامع درآمدزایی اینستاگرام را یاد بگیرید.

درخت کسب وکار

داشتن یک تلفن همراه برای عکاسی و فیلم برداری محصولات

در دنیای امروز تلفن همراه هوشمند را همه دارند و این خودش یک امتیاز مثبت محسوب می شود پس لطفاً تلفنی انتخاب کنید که بتوانید برای تولید محتوا نیز استفاده کنید سعی کنید تلفن همراهی که انتخاب می کنید از دوربین با کیفتی برخوردار باشد و در تولید محتوا به شما کمک زیادی بکند.

داشتن سرمایه لازم برای موجود کردن اجناس (در صورتی که سرمایه را ندارید می توانید با یک بوتیک به صورت پورسانتی کار کنید)

اگر واقعاً سرمایه لازم برای راه اندازی یک فروشگاه را ندارید می توانید با یک فروشنده در حوزه کاری خودتان صحبت کنید و به صورت درصدی یا پورسانتی کار کنید تا موقعی که خیالتان بابت فروش راحت شد آن موقع می توانید محصول را موجود کنید فقط کافی است مقداری صبور باشید.

داشتن یک کسب و کار برای ساپورت کردن در 3 الی 6 ماه اول

بسیاری از افراد این واقعیت را به شما نمی گویند که برای کسب درآمد از طریق اینستاگرام باید 3 الی 6 ماه زمان بگزارید تا درآمد شما شروع شود اما آیا در این مدت شما می توانید با شکم خالی سر کنید؟

باید یک نوع کار را داشته باشید که این کار را ساپورت کند زیرا درآمدزایی از اینستاگرام یا غیر از اینستاگرام نیاز به زمان دارد پس لطفاً صبور باشید تا نتایج عالی را ببینید.

پازل کسب و کار

نتیجه گیری

راه اندازی هر کسب و کاری نیاز به صبر دارد شما نمی توانید باعجله نتیجه عالی را بگیرید پس لطفاً صبور باشید و سعی کنید در این مدت زمانی که درآمد ندارید کار دیگری را داشته باشید تا شما را ساپورت کند.

مدیر سایت

من محمدامین محمدحسینی مدیر سایت وبینت هستم. آرزوی من در نوجوانی یادگیری زبان برنامه نویسی وب بود، با انتخاب، تمرین و پشتکار خودم و اطرافیانم توانستم در این زمینه به موفقیت برسم ولی با مرور زمان فهمیدم که برنامه نویسی کار ساده‌ای است، مهم فروختن برنامه است. پس وبینت را راه‌اندازی کردم و تمامی آموزش‌هایی را که در مرور زمان یاد گرفتم را به صورت کتاب الکترونیکی در اختیار مردم عزیز قرار دادم تا بتوانم در دنیای دیجیتال کمکی کوچک کرده باشم.

پاسخ به دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با ما