بایدها و نبایدهای مدیریت منابع انسانی در کسب و کار

هنکام مدیریت نیروی انسانی, کارآفرینان بایستی:

ثابت قدم, عادل و صادق باشند. در کارکنان اشتیاق ایجاد کنند. پرسش را تشویق کنند. کارکنان را تشویق کنند که خودشان تصمیم بگیرند. اعتماد به نفس را در کارکنان ایجاد کنند. در را به روی همه باز نکه دارند. به طور موثر گوش دهند. تفاوت های فردی را تشخیص دهند. الگوهای پرسنلی تنظیم کنند و به احساسات دیگران توجه نشان دهند.

در مقابل کارآفرینان نباید:

اهل جدال باشند. مستبد, پرتوقع و غیرمنطقی باشند. واقعیات را پنهان کنند. نوآوری و ایدهای نو را سرکوب کنند. به جای کارکنان فکر کنند و تصمیم بگیرند. در شفاف سازی دستورالعمل ها ناموفق باشند. دنبال نور چشمی بوده, یک کارمند را جلوی دیگران سرزنش کنند و کوته بین باشتد.

مدیر سایت

من محمدامین محمدحسینی مدیر سایت وبینت هستم. آرزوی من در نوجوانی یادگیری زبان برنامه نویسی وب بود، با انتخاب، تمرین و پشتکار خودم و اطرافیانم توانستم در این زمینه به موفقیت برسم ولی با مرور زمان فهمیدم که برنامه نویسی کار ساده‌ای است، مهم فروختن برنامه است. پس وبینت را راه‌اندازی کردم و تمامی آموزش‌هایی را که در مرور زمان یاد گرفتم را به صورت کتاب الکترونیکی در اختیار مردم عزیز قرار دادم تا بتوانم در دنیای دیجیتال کمکی کوچک کرده باشم.

پاسخ به دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با ما