مدیریت منابع و زمان چگونه انجام می شود؟

کارآفرینان برای موفقیت در کسب و کارشان باید مدیران خوبی باشند. درحالی که اکثر مدیران از نگرش کار آفرینانه برخوردار نیستند. نیروی انسانی مهمترین منابع در یک کسب و کار محسوب می شود. بنابراین برای کارآفرینان مهم است که بهترین و شایسته ترین افراد را استخدام کنند.

کارکنان همگی اعضای یک تیم هستند و برای موفقیت در کسب و کار باید با هم هماهنگ باشند.

علاوه بر مدیریت افراد, مدیریت پول (سرمایه) نیز عاملی حیاتی در اداره کسب و کار است.

کارآفرینان باید بین نیازهای مالی خود و منابع مالی در دسترس توازن برقرار کنند.

پولی که در نتیجه فروش وارد کسب و کار می شود و مولی که از کسب و کار خارج می شود کار آفرین را ملزم می کند تا نسبت به ثبت و ضبط امور مالی اقدام نماید.

از نجایی که کارآفرینان افراد بسیار خوش بین و جسوری هستند, ثبت دقیق امور مالی تصویری واقعی تر هز عملکردشان در کسب و کار به آنها ارائه می دهد.

مدیریت فروش نیز ضروری است. موفقیت یک کسب و کار در نهایت توسط میزان فروش آن تعیین می شود.

فروش می بایست علاوه پوشش دادن تمام هزینه های کسب و کار, سودآور نیز باشد.

کاذآفرینان برای دستیابی به موفقیت باید بتوانند زمان خود را مدیریت نمایند.

در بسیاری از موارد آنها همزمان خود را درگیر وظایف و کارهای مختلف می کنند. ((اگر می خواهید کاری انجام شود آن را به افراد پرمشغله بسپارید.)) این جمله در اکثر موارد درست است.

این هم درست است که کارآفرینان نیز افراد پر مشغله ای هستند اما آنها مهارت مدیریت زمان و منابع شان را دارند تا به اهداف کسب و کارشان دست یابند.

مدیر سایت

من محمدامین محمدحسینی مدیر سایت وبینت هستم. آرزوی من در نوجوانی یادگیری زبان برنامه نویسی وب بود، با انتخاب، تمرین و پشتکار خودم و اطرافیانم توانستم در این زمینه به موفقیت برسم ولی با مرور زمان فهمیدم که برنامه نویسی کار ساده‌ای است، مهم فروختن برنامه است. پس وبینت را راه‌اندازی کردم و تمامی آموزش‌هایی را که در مرور زمان یاد گرفتم را به صورت کتاب الکترونیکی در اختیار مردم عزیز قرار دادم تا بتوانم در دنیای دیجیتال کمکی کوچک کرده باشم.

پاسخ به دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با ما