استفاده از ایده های جدید و خلاقانه

در این روش برای رسیدن به یک ایده ی خوب باید از مغزت استفاده بکنی و یک مشکل رو توی دنیای اینترنت و وب حل بکنی.

همیشه فرصت یک نیاز ، برای هر کسب و کار هستش ، حالا اون کسب و کار چه سنتی باشه و چه مثل کسب و کار اینترنتی نو و مدرن باشه ، و اگه این نیاز رو آماده و فراهم کردی یعنی اینکه تو به یک ایده برای حل مشکلی رسیدی ، در حقیقت ایده های بکر و عالی همیشه کنارمون هستن . شاید تو همین مشکلات ریزی که هر روز با اونا سر و کار داری و اونا رو بر طرف میکنی.

میدونی کسب و کارهایی وجود داره که وقتی یه نگاهی به گذشتشون بکنی ، میبینی که ایده ی این کسب و کار قبلا خیلی زیاد به فکرت رسیده اما خیلی ساده ازشون رد شدی و حالا افسوس این رو میخوری که این ایده و کسب و کار رو میتونستی تو داشته باشی و صاحبش بودی . اگه خواستی یه ایده ی بکر و عالی داشته باشی کافیه فقط با دقت به اطرافت نگاه بکنی و به این فکر بکنی که چطوری یه کار رو یه جور دیگه انجام بدی یعنی نباید نوک بینی خودت رو ببینی و وسعت دیدت باید چند متر جلو تر هم باشه.

مدیر سایت

من محمدامین محمدحسینی مدیر سایت وبینت هستم. آرزوی من در نوجوانی یادگیری زبان برنامه نویسی وب بود، با انتخاب، تمرین و پشتکار خودم و اطرافیانم توانستم در این زمینه به موفقیت برسم ولی با مرور زمان فهمیدم که برنامه نویسی کار ساده‌ای است، مهم فروختن برنامه است. پس وبینت را راه‌اندازی کردم و تمامی آموزش‌هایی را که در مرور زمان یاد گرفتم را به صورت کتاب الکترونیکی در اختیار مردم عزیز قرار دادم تا بتوانم در دنیای دیجیتال کمکی کوچک کرده باشم.

پاسخ به دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با ما