بازاریابی همزمان چیست؟

وقتی که عکس سلفی اِلِن دِجِنِرِ کمدین و مجری لِد نایت شو معروف تلویزیون آمریکا ، در مراسم اسکار سال قبل رکورد خیره کننده ای رو در توییتر به اسم خودش ثبت کرد . بازاریاب های خبره و باهوش به این فکر افتادن که بازاریابی رو از یه زاویه ی دیگه نگاه بکنن . چند مدت بعد سلفی های خیلی زیاد از افراد مشهور جهان در توییتر آپلود شد که حتی به ممنوع شدن این کار از طرف دولت آمریکا هم رسید. دلیل ممنوعیت این کار چیزی جز تبلیغات ناخواسته ی برند ها نبود اما برند های معروف جهان قبلا در مراسمات مهم مثل جام جهانی و مراسمات مختلف دیگ تبلیغات خودشون رو انجام داده بودن که نتیجه بخش هم بوده . پس باید از این امکانات نوین استفاده بکنی و پیام و شعار مناسب برند کسب و کار خودت رو در قالب حوادث روز به مردم و افراد مختلف معرفی بکنی تا باعث دیده شدن هر چی بهتر کسب و کارت بشه.

اگر چه فکر میکنی از این روش ها زیاد استفاده شده اما  instgram live یا tweeting live  میتونه یه گزینه ی خوب برای تو باشه ، مثل همه بازاریاب های روز که دارن از این روش استفاده میکنن.

مدیر سایت

من محمدامین محمدحسینی مدیر سایت وبینت هستم. آرزوی من در نوجوانی یادگیری زبان برنامه نویسی وب بود، با انتخاب، تمرین و پشتکار خودم و اطرافیانم توانستم در این زمینه به موفقیت برسم ولی با مرور زمان فهمیدم که برنامه نویسی کار ساده‌ای است، مهم فروختن برنامه است. پس وبینت را راه‌اندازی کردم و تمامی آموزش‌هایی را که در مرور زمان یاد گرفتم را به صورت کتاب الکترونیکی در اختیار مردم عزیز قرار دادم تا بتوانم در دنیای دیجیتال کمکی کوچک کرده باشم.

پاسخ به دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با ما