دلیل شکست بسیاری از کسب و کارها

شاید توی قدم اول فکر میکنی راه اندازی یک کسب و کار کار بسیار سادهای هستش ولی با مرور زمان با این مشکل شکست کسب و کار روبرومیشی!

میدونم خیلی سخته که کسب و کاری که با کلی امید راه اندازی کردی با شکست روبرو بشه، واسه همین این پست رو ساختم تا تو هم بااین مشکل روبرو نشی، پس دوتا از دلایلی که باعث میشه با این مشکل روبرو بشی رو بهت میگم:

  • فکر میکنی همه چیز رو بلدی!

اگه توی ذهنت فکر میکنی همه چیز رو بلدی مثل تولید محتوا، تبلیغات، معرفی محصول باید بهت بگم که این نوع تفکر کاملا اشتباهه، توباید روزانه حداقل ۱ ساعت آموزش ببینی تا بتونی توی کسب و کارت موفق بشی (رشد کنی)

  • دنبال تلاش کم و نتیجه عالی هستی!

از قدیم گفتن هر چقدر تلاش کنی همونقدر نتیجه میگیری، خواهش میکنم ازت تلاش مستر داشته باش تا به اندازه تلاشت نتیجه بگیری! هیچ کس با یک ساعت فعالیت به نتیجه عالی نرسیده.

این دوتا از دلایلی که باعث میشه کسب و کارت در مدت زمان کم شکست بخوره!

اگه دلیل دیگری وجود داره که ازش خبر داری، توی بخش نظرات اعلام کن

مدیر سایت

من محمدامین محمدحسینی مدیر سایت وبینت هستم. آرزوی من در نوجوانی یادگیری زبان برنامه نویسی وب بود، با انتخاب، تمرین و پشتکار خودم و اطرافیانم توانستم در این زمینه به موفقیت برسم ولی با مرور زمان فهمیدم که برنامه نویسی کار ساده‌ای است، مهم فروختن برنامه است. پس وبینت را راه‌اندازی کردم و تمامی آموزش‌هایی را که در مرور زمان یاد گرفتم را به صورت کتاب الکترونیکی در اختیار مردم عزیز قرار دادم تا بتوانم در دنیای دیجیتال کمکی کوچک کرده باشم.

پاسخ به دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با ما