خواهشا ویدئو مارکتینگ رو یاد بگیر

به زبان ساده بخوایم بگیم ویدئو مارکتینگ به فارسی میشه بازاریابی ویدئویی! یعنی شما محصولات و خدماتتون رو بصورت ویدئویی یا فیلم به اشتراک میزارین.

ویدئو مارکتینگ نیاز به تخصص داره؟

بله، ویدئو مارکتینگ یکی از کارهاییست که باید حتما تخصص داشته باشید در غیر اینصورت هرگز موفق نخواهید شد و با مشکل مواجه میشوید.

بیان مناسب!

اگه محصولاتتون رو بخواین با صدای خودتون معرفی کنید باید بیان مناسبی داشته باشید، چون مخاطب هدف شما سریع متوجه میشه که شما اینکاره هستید یا نه! و اعتماد کردن مخاطب هدف هم به این نکته بستگی داره.

چقدر برای ویدئو مارکتینگ زمان بزاریم؟

اگه واقعا میخواین با 30 دقیقه زمان گذاشتن بیاین سمت ویدئو مارکتینگ همون بهتر که نیاین! چون حداقل زمانی که میزارین باید 2 ساعت باشه (اگه تازه وارد هستین) باز هم بستگی به تخصص شما داره ولی حداقل زمان لازم 2 ساعت هستش.

مدیر سایت

من محمدامین محمدحسینی مدیر سایت وبینت هستم. آرزوی من در نوجوانی یادگیری زبان برنامه نویسی وب بود، با انتخاب، تمرین و پشتکار خودم و اطرافیانم توانستم در این زمینه به موفقیت برسم ولی با مرور زمان فهمیدم که برنامه نویسی کار ساده‌ای است، مهم فروختن برنامه است. پس وبینت را راه‌اندازی کردم و تمامی آموزش‌هایی را که در مرور زمان یاد گرفتم را به صورت کتاب الکترونیکی در اختیار مردم عزیز قرار دادم تا بتوانم در دنیای دیجیتال کمکی کوچک کرده باشم.

پاسخ به دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با ما