توهمات کسب و کار نزن

با آمدن شبکه‌های اجتماعی و وبسایت‌ها مردم فکر میکنند که راه اندازی کسب و کار در این پلتفرم‌ها بسیار ساده است و می‌توانند بدون هیچ تلاش و سختی به نتیجه برسند، ولی سخت در اشتباه هستند، آنها باید از تبلیغات تا فروش را بصورت تخصصی یاد بگیرند تا نتیجه مطلوب را بگیرند، پس اگر شما روزانه حداقل 4 ساعت برای کسب و کار آنلاینتان زمان نمی‌گزارید بهتر است که این نوع کسب و کار را کنار بگذارید.

دیده شدن

برای اینکه محصول یا خدماتتان را بفروش برسانید باید محصولتان توسط افراد علاقمند به آن حوزه دیده شود، بهترین راه برای دیده شدن تبلیغات است.

توهمات کسب و کار نزن

حساب و کتاب

باید قبل از تبلیغات برای کسب و کار حساب و کتاب کنید که چه تعداد محصول و خدمتتان را می‌توانید بفروش برسانید، بعنوان مثال اگر من 400.000 تومان بودجه تبلیغات داشته باشم و هر فالوور برای من 1000 تومان شود من 400 فالوور جذب خواهم کرد، و اگر محصول من نیز 100.000 تومان باشد و به 100 نفر محصولم را بفروشم می‌توانم 10.000.000 تومان درآمد کسب کنم (البته به نوع محتوا و فعالیت شما بستگی دارد)

توهمات کسب و کار نزن

مدیر سایت

من محمدامین محمدحسینی مدیر سایت وبینت هستم. آرزوی من در نوجوانی یادگیری زبان برنامه نویسی وب بود، با انتخاب، تمرین و پشتکار خودم و اطرافیانم توانستم در این زمینه به موفقیت برسم ولی با مرور زمان فهمیدم که برنامه نویسی کار ساده‌ای است، مهم فروختن برنامه است. پس وبینت را راه‌اندازی کردم و تمامی آموزش‌هایی را که در مرور زمان یاد گرفتم را به صورت کتاب الکترونیکی در اختیار مردم عزیز قرار دادم تا بتوانم در دنیای دیجیتال کمکی کوچک کرده باشم.

پاسخ به دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با ما